Bayraklı’nın artık bir CONCEPT’i var!

Sektördeki kırk yılı aşkın tecrübemiz ve CBC Yapı markasıyla özdeşleşen kalite ve güven anlayışımızla tasarladığımız yeni projemiz CBC Aura Concept’ i, İzmir’in kalbi Bayraklı’ da sizlerin beğenisine sunuyoruz.

İş ve sosyal yaşam arasındaki mesafeleri kısaltan Aura Concept; zamanın çizgisini yakalayan özel mimari tasarımı, kapalı otoparkı ve farklı metrekarelerde 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 dublex daire seçenekleri ile Bayraklı’ da ayrıcalıklı bir yaşamın temelini atarken, dünya markalarıyla yapılan çözüm ortaklıkları sayesinde ise kaliteli ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

İş merkezleri, okullar, alış veriş merkezleri, üniversiteler, ulaşım alternatifleri ve sosyal yaşam alanlarının tam merkezinde yer alan Aura Concept; bulunduğu bölgeye göre aidat avantajı, daha büyük metrekarelere sahip daireleri, avantajlı fiyatları ve uygun ödeme olanakları ile hem yaşam hem de yatırım fırsatını bir arada sunuyor. Aura Concept, İzmir’in yaşayan lokasyonu Bayraklı’da sizi “Concept” sahibi yapmak için yükseliyor.

Lokasyon

CBC Aura Concept - Lokasyon